درباره ما

داستان ما

مجموعه صنایع سنگ کی راد از سال 1384 و با هدف ایجاد یک تولید عالی و فروش خوب شروع بکار کرد. در ابتدای ، با تولید تراورتن در دوبخش ،اسلب و تایل کار شروع شد و در ادامه این تولیدات شامل مرمریتها و چینی کریستالها و همچنین مرمرها هم شد، سبد کالای تحسین برانگیزی بوجود آمد و به همین دلیل توقع مشتریان محترم ما بالا رفت وباعث شد تا ما برای رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان عزیزمان یک چرخه تولید مطمئن را ایجاد کنیم

  • Quality
  • Accuracy
  • Safety
  • Reliance

پروژه های ما

چکار هایی انجام داده ایم؟

در کوتاه ترین زمان با جزئیات کار ما آشنا شوید.

درباره ما

اهداف و ماموریت های ما

معدن و کارخانه و کارگاه های خدماتی و مدیران متخصص را به مجموعه اضافه کردیم ,معدن و دو کارخانه و شش کارگاه تخصصی خدمات و گروه تخصصی مهندسی )طراحی ,دیزاین,معماری(از جمله کارهای انجام گرفته ماست ,لازم به توضیح است که در صنایع سنگ کی راد ,کارگاه های زیر با حدود بیش از 120 نفر کارگر فعال هستند. مجموعه کارگاه های تخصصی ما شامل : کارگاه نما های کلاسیک )رومی(و مدرن کارگاه واتر جت کارگاه سی ان سی کارگاه کانتر تاپ کارگاه صنایع دستی و تولید انتیک و رستیک از جمله خدمات شرکت ما برای مشتریان خوش ذوق و سلیقه ما در سراسر دنیاست.

  • ConstructionExpert & modern systems
  • EnvironmentalWaste management
  • MachineryEquipment relocation
  • Electrical ServiceElectrical supply stores

چه کرده ایم

به زبان آمار

نتیجه

فعالیت ما

 صنایع سنگ کی راد ارائه دهنده انواع سنگ و اسلب در جهان است

130+مشتریان راضی
57kهمکاران
39کارخانه ها
425+پروژه ها

ما به شما نیاز داریم, اگر فکر می کنید تخصص دراید

رزومه خود را برای ما بفرستید تا با شما تماس بگیریم.

Youssef Rezaei Rad
Youssef Rezaei Rad

صنایع سنگ کی راد در راستای تقویت و پشتیبانی مشترکین خود اقدام به برپایی چندین نمایشگاه تخصصی داخلی و خارجی کرده است که فقط در سال جدید سه نمایشگاه بین المللی مهم در ایران و روسیه و عمان از کارهای بسیار مهم شرکت ما در راستای حمایت از مشتری چه در ایران و چه در خارج از ایران بوده .البته راه اندازی دفتر فروش و نمایشگاه دائمی در عمان نیز یکی دیگراز برنامه های مدیران مجموعه بوده که بازار هدف این دفتر فروش,تمام کشورهای دنیا می باشد. در پایان آنچه را که مدیران صنایع سنگ کی راد می اندیشند چیزی جز تحقق آرمان های شرکت در راستای رضایتمندی بیشتر مشتریان محترم نیست . از توجه شما سپاسگذارم.

یوسف رضایی راد

مدیرعامل صنایع سنگ کی راد